Od poniedziałku… możesz pomagać!

Dziś nieco inaczej. Nic związanego z pracą (choć w sumie jednak jest tu jakiś związek!) Od poniedziałku możesz pomagać!

Jeśli zastanawiasz się od poniedziałku, co dobrego zrobić dla innych mam dla Ciebie pomysł i małą podpowiedź! Z pewnością wiesz, że niedługo finał WOŚP i mamy szansę kolejny raz pomóc tym, którzy naszej pomocy potrzebują najbardziej. Muszę Ci powiedzieć, że w tym roku ja również gram z Jurkiem Owsiakiem i jego fundacją! Po raz pierwszy aż tak czynnie i odpowiedzialnie! Wystawiłam dwie aukcje na allegro, z których cały dochód przeznaczony będzie na tegoroczny 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Pomóż pomagać!

A co możesz zlicytować?

Same dobre rzeczy! Przede wszystkim mogę przygotować dla Ciebie i Twojej firmy 5 tekstów promocyjnych lub artykułów eksperckich! Wszystkie będą zgodne z zasadami SEO, czyli między innymi znajdą się tam słowa kluczowe, które są najważniejsze dla Ciebie i Twojej marki. Tekst będzie przygotowany tak, aby przyciągnąć czytelników i zainteresować ich tym, co masz w swojej ofercie najlepszego. Każdy tekst będzie miał długość do 2000zzs! Przygotuję je po konsultacji z Tobą, czego oczekujesz po naszej współpracy.

Dodatkowo mogę pomóc Ci ocenić Twoją dotychczasową strategię promocji w sieci. Podpowiem, co można jeszcze zrobić lub zmienić. Cena wywoławcza to 50 zł a nie jest to chyba dużo za tego rodzaju usługę- pięć tekstów i konsultacje?! I już mamy pierwszą ofertę! Super!

Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże Ci zbudować wizerunek eksperta, Twojej firmie pomoże w promocji lub podrasuje treści na bloga….zapraszam serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty! Możesz to zrobić TUTAJ

Dodatkowo, jeśli chciałbyś odświeżyć tudzież odkurzyć znajomość języka angielskiego! Rozruszać zardzewiałe trybki wymowy i rozmowy w obcym języku…możesz również poćwiczyć z nami! I nie musisz być z Łodzi! Możemy spotykać się online. Więcej na stronie aukcji allegro!

Możesz pomagać!

Myślę, że jest to ważna akcja społeczna, do której warto się przyłączyć. Nawet, jeśli nie skorzystasz z mojej oferty, dorzuć choćby złotówkę! Siema!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *