Święta, Święta….

Słuchając deszczu i niesamowicie silnego wiatru w te święta…Zaopatrzona w ciepłą herbatę, koc i liczne lektury, które dzielnie na mnie czekały zastanawiałam się, czym różniła się ta Wielkanoc od ostatniego Bożego Narodzenia. A, już wiem! Teraz przynajmniej padał śnieg!

Święta to dla mnie czas niekoniecznie odpoczynku a względnie regulowanego nadrabiania zaległości. Jakichkolwiek. W lekturze, w kuchni, w pracy, w rachunkach itp. Nie inaczej było i tym razem! Choć w Wielkanoc postawiłam na zaległości w lekturze i tworzeniu tekstów dla klientów na ich strony i do ich sklepów. Było super!

Święta, Święta…

Dla wielu Wielkanoc to czas relaksu, układania nowego planu na wiosnę i najbliższe miesiące. Dlatego też dzień po mam dużo zapytań o kursy językowe, także te online. Zapraszam! To taki drugi nowy rok dla wielu. Zawsze mnie to dziwiło, bo dla mnie jednak 1 styczeń jest ważniejszy, aby zacząć coś nowego wcielać w życie. Może niektórzy nie mają siły tego dnia;)

Każdy dzień jest dobry, aby zacząć robić coś dla siebie, więc mam dla Ciebie czytelniku zadanie na dziś. Wymyśl coś dla siebie i tylko dla siebie, o czym zawsze marzyłeś i zrealizuj to już dziś. Przynajmniej zacznij! Myślisz o powrocie do dawno nieuprawianego hobby? Co Cię powstrzymuje? Chcesz zmienić pracę? Otwórz mój artykuł gdzie radziłam gdzie szukać. Chcesz zmienić fryzurę? Umów się dziś do fryzjera. Nowe początki to nie tylko nowe projekty to także nowa energia do działania. Niezależnie czy chcesz się czegoś nauczyć, przeprowadzić się czy zmieniać pracodawcę, a może myślisz o nowych paznokciach czy wymianie garderoby zrób to dziś, nie jutro!

Idzie nowe?

Ja zaczynam pisać książkę. Bo tak. Zawsze brakowało czasu lub energii. A wiesz, co trzeba zrobić żeby napisać książkę? Pisać! Aż i tylko tyle. Myślenie o czymś, co chcemy osiągnąć bez koniecznych kroków, choćby małych, nie zbliża nas do celu. Tylko my jesteśmy naszą wewnętrzną i zewnętrzną blokadą. Nie wszystko osiągniesz w jeden dzień, ale w jeden dzień możesz zacząć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *