Początki bywają trudne!

Trudno w pierwszy wpisie dokładnie wytłumaczyć całą ideę stojącą za pomysłem zbudowania tego bloga. Zwłaszcza, gdy miliony myśli kłębią się i walczą ze sobą, aby zostać zauważonymi! Będzie ciężko, ale…

Początki bywają trudne!

Muszę uczciwie przyznać, że to kolejne miejsce, które tworzę w wirtualnej rzeczywistości. Inne były bardziej osobiste, część dotyczy mojego życia zawodowego i firmy, którą prowadzę, dla kilku zabrakło czasu. Bloguję z przerwami od 15 lat, czyli zaczęłam kiedy nie było to takie powszechne i blogi były po prostu pamiętnikami. Jednak w związku z licznymi zapytaniami, jakie otrzymuję w trakcie spotkań z klientami doszłam do wniosku, że warto stworzyć jedno miejsce, gdzie znajdą na nie odpowiedzi także inni zainteresowani podobną tematyką.

Jakie informacje tutaj znajdziesz?

Oczywiście w pierwszej kolejności nie może zabraknąć kliku słów o socjologii i obserwacji okiem socjologa. Patrząc na ulice i oglądając wiadomości śmiało można powiedzieć, że dużo się dzieje w naszej rzeczywistości. A jeszcze więcej się zmienia a ja trochę z przekory chciałabym zachować dla potomnych kilka rzeczy, o których za 10 lat pewnie niewielu będzie pamiętać.

Jeśli spojrzysz na nazwę tej strony łatwo wyciągniesz swój pierwszy socjologiczny wniosek, że mieszkam w Łodzi, więc poświęcę również uwagę temu miastu, które budzi tyle samo zachwytu, co niechęci. Dzieje się tutaj wiele interesujących rzeczy, o których warto powiedzieć! Według niektórych już po pierwszych minutach, albo się kocha to miejsce albo nienawidzi. Moim zdaniem można się do niej przekonać 😉

Najważniejsza część będzie dotyczyć tego jak promować siebie i swoją firmę. Jak znaleźć pracę i jak przejść przez cały proces rekrutacji z godnością i z wiarą we własne siły. Jako osoba prowadząca własną firmę, wiem, że także ta czynność wymaga ogromnej wiedzy. Źródeł mniej lub bardziej rzetelnych jest milion, pomogę usystematyzować tą wiedzę, bo ze mnie taki „systematyzator”!

Czy możesz o coś zapytać?

Oczywiście! Po to tu jestem! Zapraszam do kontaktu zarówno, jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu się do szukania nowej pracy jak i w promocji swojej firmy z Internecie. Razem wypracujemy odpowiednią strategię!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *